Nasze zespoły

Zbierają informacje i dane potrzebne do oceny rynków międzynarodowych, identyfikacji zagrożeń i możliwości biznesowych, planowania strategicznego, podejmowania pewnych decyzji handlowych, transportowych, inwestycyjnych oraz zapewnienia długoterminowej konkurecyjności na rynku naszym klientom.

Economy and Country Risk

Zespół ECR zajmuje sie aktualizowaniem, utrzymywaniem i rozszerzaniem baz danych ekonomicznych dla krajów Europejskich.

Global Trade Atlas

Zespół GTA Forecasting jest częścią działu Maritime&Trade w IHS Markit, tworzy prognozy oraz analizy eksportu i importu dóbr między wszystkimi krajami świata.

Life Sciences

Zespół Life Sciences zajmuje się zarządzaniem światową bazą danych z rynku produktów farmaceutycznych.

Nasz proces

 

Ludzie

Jakość nie kosztuje, kosztuje brak jakości. Dla nas ważni są ludzie — ich akuratność i profesjonalizm.

Dagmara Bromirska

Data Transformation Associate Manager

Team Lead w zespole Life Sciences. Słucha, wspiera, rozumie i sprawdza. Przenosi góry i gasi pożary. Prywatnie wielofunkcyjna maszyna.

Stanisław Jarzyński

Senior Data Transformation Analyst

Pracuje w IHS Markit od 2016 roku. Wspiera zespoły operacyjne ECR. Prywatnie miłośnik absurdalnych żartów i pizzy.

Joanna Kołodziej

Data Transformation Associate Director

W IHS Markit od 2006 r. W ramach Economic and Country Risk Information Management, pracuje nad tworzeniem i jakością baz danych historycznych dla Bliskiego Wschodu i Afryki, wykorzystywanych później w analizach, modelach, prognozach. Prywatnie, szczęśliwa mama Juli i Ali, oraz wielbicielka jazdy na nartach i pasjonatka architektury wnętrz i ogrodów.

Zbigniew Kulesza

Data Transformation Analyst

W firmie od 2016 roku. Ze stoickim spokojem pływa po mętnych wodach danych ekonomicznych Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy Wschodniej, a wielką Rosję ma w małym palcu. Prywatnie lubi dobry film i literaturę fantasy.

Maria Mardoyan

Data Transformation Analyst

Przygodę z IHS Markit zaczęła w 2015 roku. Aktualnie specjalizuje się w regionie Bliski Wschód i Afryka, gdzie oprócz dbania o bazy danych, próbuje swoich sił w optymizacji procesów. Sercem w Armenii, ciałem w Polsce, przybliża zespołom rodzimą kulturę i zwyczaje.

Aleksandra Pietkiewicz

Senior Data Transformation Analyst

Analityk w zespole Life Sciences. Jeśli nie biega z łukiem po lasach, to z uporem maniaka tworzy kolejne Quality Checki.

Dorota Świętnicka

Senior Data Transformation Analyst

Merida Waleczna jakości danych. Najmniejszy błąd nie umknie jej celnemu oku, a swoją wyrozumiałością i zapałem do przekazywania wiedzy zjedna każdego nowego członka zespołu Life Sciences.

Nina Turula

Data Transformation Analyst

Rodowita Gdańszczanka, Matka Polka, dba o updaty jak o własne dzieci. Ma zawsze pełne ręce roboty i równie pełną apteczkę.

Aneta Witczak

Senior Data Transformation Analyst

Sherlock Holmes zespołu Life Sciences. Ciągle szuka i znajduje.