Nasze zespoły

Zbierają informacje i dane potrzebne do oceny rynków międzynarodowych, identyfikacji zagrożeń i możliwości biznesowych, planowania strategicznego, podejmowania pewnych decyzji handlowych, transportowych, inwestycyjnych oraz zapewnienia długoterminowej konkurecyjności na rynku naszym klientom.

World Trade Service

World Trade Service zajmuje się opracowywaniem szczegółowych baz danych oraz prognoz i analiz dotyczących światowego handlu i przewozu ładunków.

Value Added Data

Value Added Data zajmuje się opracowywaniem modeli i prognoz ekonomicznych dla krajów na całym świecie, opracowuje różnego rodzaju analizy i porównania wskaźników gospodarczych.

Global Operations Team

Global Operations Team jest jedną z operacyjnych grup w dziale Economics & Country Risks, która powstała z myślą o poprawianiu jakości i systematyczności danych w bankach historycznych.

Data Operations

Zespół Data Operations podzielony jest na regiony Middle East & Africa oraz Europe. Jesteśmy zespołami operacyjnymi, zajmujemy się wyszukiwaniem, dodawaniem i aktualizowaniem danych makroekonomicznych.

Life Sciences

Zespół Life Sciences zajmuje się zarządzaniem światową bazą danych z rynku produktów farmaceutycznych.

Nasz proces

 

Ludzie

Jakość nie kosztuje, kosztuje brak jakości. Dla nas ważni są ludzie — ich akuratność i profesjonalizm.

Dagmara Bromirska

Data Transformation Associate Manager

Team Lead w zespole Life Sciences. Słucha, wspiera, rozumie i sprawdza. Przenosi góry i gasi pożary. Prywatnie wielofunkcyjna maszyna.

Joanna Kołodziej

Data Transformation Associate Director

W IHS Markit od 2006 r. W ramach Economic and Country Risk Information Management, pracuje nad tworzeniem i jakością baz danych historycznych dla Bliskiego Wschodu i Afryki, wykorzystywanych później w analizach, modelach, prognozach. Prywatnie, szczęśliwa mama Juli i Ali, oraz wielbicielka jazdy na nartach i pasjonatka architektury wnętrz i ogrodów.

Zbigniew Kulesza

Data Transformation Associate

W firmie od 2016 roku. Ze stoickim spokojem pływa po mętnych wodach danych ekonomicznych Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy Wschodniej, a wielką Rosję ma w małym palcu. Prywatnie lubi dobry film i literaturę fantasy.

Maria Mardoyan

Data Transformation Analyst

Przygodę z IHS Markit zaczęła w 2015 roku. Aktualnie specjalizuje się w regionie Bliski Wschód i Afryka, gdzie oprócz dbania o bazy danych, próbuje swoich sił w optymizacji procesów. Sercem w Armenii, ciałem w Polsce, przybliża zespołom rodzimą kulturę i zwyczaje.

Aleksandra Pietkiewicz

Senior Data Transformation Analyst

Analityk w zespole Life Sciences. Jeśli nie biega z łukiem po lasach, to z uporem maniaka tworzy kolejne Quality Checki.

Dorota Świętnicka

Senior Data Transformation Analyst

Merida Waleczna jakości danych. Najmniejszy błąd nie umknie jej celnemu oku, a swoją wyrozumiałością i zapałem do przekazywania wiedzy zjedna każdego nowego członka zespołu Life Sciences.

Nina Turula

Data Transformation Analyst

Rodowita Gdańszczanka, Matka Polka, dba o updaty jak o własne dzieci. Ma zawsze pełe ręce roboty i równie pełną apteczkę.

Aneta Witczak

Senior Data Transformation Analyst

Sherlock Holmes zespołu Life Sciences. Ciągle szuka i znajduje.